Profesija: Akcija par sakoptu Latviju!
Mājas lapa: http://www.tiribasdienas.lv

“Tīrības dienu” mērķis ir mudināt iedzīvotājus ar lielāku atbildību izturēties pret savu valsti, uzturēt tīru un sakoptu, kā arī ar neiecietību izturēties pret tās piemēslotājiem, turklāt veltīt tam savu uzmanību ne tikai vienu dienu. Akcijā iesaistīties aicināti uzņēmumi un sabiedriskās organizācijas simboliski kopīgiem spēkiem uzpošot Latviju.

Arhīvs
Jūlijs, 2020
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
“Tīrības dienu” birojs aicina iedzīvotājus pieteikt talkas vietas
Publicēts 16. septembrī, 2011.
Lai Latvija tiktu padarīta tīrāka, kārtīgāka un atbrīvotos no visiem vasaras gružiem, akcija “Tīrības dienas” norisināsies veselu mēnesi un šobrīd iedzīvotāji tiek aicināti pieteikt sevis izvēlētas vietas.

 

Akcijas “Tīrības dienas” mērķis ir mudināt iedzīvotājus ar lielāku atbildību izturēties pret savu valsti, uzturēt to tīru un sakoptu, kā arī ar neiecietību izturēties pret tās piesārņotājiem. Akcija norisināsies jau ceturto reizi un ir izpelnījusies lielu sabiedrības, uzņēmumu un mediju uzmanību un atzinību.

Talkai pieteikušies vairāki uzņēmumi, kuriem nav vienaldzīga Latvijas daba un tīrība, tāpēc vienosies kopīgā darbā, lai pašu valsts būtu pēc iespējas patīkamāka.

Jau šobrīd strauji pieaug arī informatīvo atbalstītāju loks, kur tiks atspoguļotas visas oktobra talkas. Šobrīd pieteikušies tādi mediji kā „Nra.lv”, “Calis.lv”, “Receptes.lv”, “Draugiem.lv”, “Nacionālā Mediju Grupa”, „Viss.lv” „Saimnieks.lv”, radio Sigulda, kā arī daudzi reģionālie mediji.

“Tā kā oktobra mēnesis tuvojās ar lieliem soļiem, šobrīd sākam veidot talku sarakstu, kā arī apzinām uzņēmumus, kas spēs palīdzēt ar inventāru un atkritumu savākšanas mašīnām. Talkas ir veids kā ne tikai spodrināt uzņēmuma tēlu, bet rūpēties par pašu zemi, padarot to tīrāku, skaistāku un labāku, sagaidot balto ziemas sniegu,” atzīst “Tīrības dienas” organizatore Linda Osīte.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: