Profesija: Akcija par sakoptu Latviju!
Mājas lapa: http://www.tiribasdienas.lv

“Tīrības dienu” mērķis ir mudināt iedzīvotājus ar lielāku atbildību izturēties pret savu valsti, uzturēt tīru un sakoptu, kā arī ar neiecietību izturēties pret tās piemēslotājiem, turklāt veltīt tam savu uzmanību ne tikai vienu dienu. Akcijā iesaistīties aicināti uzņēmumi un sabiedriskās organizācijas simboliski kopīgiem spēkiem uzpošot Latviju.

Arhīvs
Jūlijs, 2020
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
“Tīrības dienu” ietvaros tiek iegūti jauni draugi un paziņas
Publicēts 24. oktobrī, 2011.
„Tīrības dienu” laikā Silakrogā valdīja īsti sakopšanas darbi, kuri, iegūstot jaunus draugus un paziņas, tika rīkoti vairākas nedēļas nogales pēc kārtas.

 

Silakrogs ir ciems Pierīgā, Ropažu novadā. Šajā ciemā lielākā daļa dzīvojamās apbūves ir 4-5 stāvu paneļu dzīvojamās mājas, kuru pagalmus un apkārtni divu nedēļas nogaļu garumā sakopa vietējie iedzīvotāji.

Ciema iedzīvotāji kopā ar kaimiņiem nolēma sakopt savu apkārtni: bērnu laukumu un māju apkārtni. Pirmajā talkā talciniekiem pievienojās gan ģimenes ar bērniem, gan vecāka gada gājuma cilvēki, gan vietējie jaunieši, tomēr otrā talka, kas norisinājās jau pēc nedēļas, pulcēja vēl lielāku skaitu cilvēku, kas deva iespēju, sakopjot apkārtni, veidot ciešāku saskarsmi ar kaimiņiem, līdzcilvēkiem, lai rastu prieku par atkal tikšanos, jauniem draugiem un jauniem iespaidiem.

„Kaimiņi parūpējās par gardumiem, kad mums bija atpūtas brīdis. Mēs baudījām karstu kafiju, sulu, limonādi un rudens bagātību: ābolus un citus gardumus. Vislielākais ieguvums – brīdis, kad darbs paveikts, ir iespējams atpūsties ne tikai sakoptā, skaistā vidē, bet arī jaukā, draudzīgā sabiedrībā. Mēs iepazināmies un uzzinājām daudz jauna un interesanta,” atzīst Silakroga iedzīvotāja Kristīne Ozoliņa

„Mēs esam priecīgi par tik aktīviem cilvēkiem, kas, baudot skaisto rudeni un apkārtējos cilvēkus, spēj darīt tik daudz laba. „Tīrības dienas” ir tikai viens no skaļajiem saucieniem pēc tīras un zaļas Latvijas, tomēr ceram, ka arī pārējos iedzīvotājos ir rūpes un cieņa pret apkārtējo vidi un iespēju padarīt to tīrāku un sakoptāku,” atzīst “Tīrības dienas” organizatore Linda Osīte.

Silakroga iedzīvotāji aicina pievienoties jaukā pasākumā - savas vides sakopšanā visskaistākajā laikā, kad smaržo lapas un visapkārt ir brīnišķīga krāsu bagātība.

Ja saredzat savas iespējas atbalstīt Latvijas sakopšanu, esat aicināti sazināties ar “Tīrības dienu” biroju: piedalies@tiribasdienas.lv, tālrunis 26831571.Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: