Profesija: Akcija par sakoptu Latviju!
Mājas lapa: http://www.tiribasdienas.lv

“Tīrības dienu” mērķis ir mudināt iedzīvotājus ar lielāku atbildību izturēties pret savu valsti, uzturēt tīru un sakoptu, kā arī ar neiecietību izturēties pret tās piemēslotājiem, turklāt veltīt tam savu uzmanību ne tikai vienu dienu. Akcijā iesaistīties aicināti uzņēmumi un sabiedriskās organizācijas simboliski kopīgiem spēkiem uzpošot Latviju.

Arhīvs
Septembris, 2020
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
„Tīrības dienas” ietvaros tiek sakopts Rēzeknes pilskalns
Publicēts 19. oktobrī, 2012.
Vakar, 18.oktobrī, 100 talcinieki no Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra (ARPC), piedalījās „Tīrības dienas”, sakopjot Rēzeknes pilskalnu un ARPC teritoriju

„Pasākums noritēja ļoti jauki. Sakopām pilskalna un ARPC apkārtni. Mūs priecēja labs laiks un pozitīvs darba noskaņojums. Pēc talkas kopīgi malkojām tēju ar pīrādziņiem, ko mums sagādāja ”Vecā maiznīca”. Svaigs gaiss un labi padarīta darba sajūta deva mums enerģiju turpmākiem plāniem,” atzīst ARPC metodiķe Gita Laganovska.

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs (ARPC), saukts arī Zeimuļs vai Caran d'Ache ir bērnu un jauniešu interešu izglītības centrs Rēzeknē. Ēka atrodas Rēzeknes pilskalna pakājē, nogāzē starp Brāļu Skrindu ielu un N. Rancāna laukumu. Arhitektoniski drosmīgs projekta risinājums, sasaistot pilskalnu, kurā atrodas Livonijas laika pilsdrupas ar moderno arhitektūru. Pēc uzraugošo arheologu secinājumiem šī vieta varētu būt vēsturiskā Rēzeknes upes gultne.

“Tā kā Latvijas vērienīgākā talka notiek vairāk kā mēnesi, aicinām uzņēmumus, draugu un kaimiņu grupas turpināt pieteikties. Šis ir veids kā rūpēties par savu zemīti un padarīt to tīrāku un labāku,” atzīst Linda Osīte.

Kļūstot par “Tīrības dienu” atbalstītāju, jūs iegūstat ne tikai pozitīvas emocijas un pateicību, bet arī plašu publicitāti medijos, iespēju piedalīties TD publiskajos pasākumos, stāstīt par savu uzņēmumu, uzlabot tā tēlu un reklamēt medijos.

Ja saredzat savas iespējas atbalstīt Latvijas sakopšanu, esat aicināti sazināties ar “Tīrības dienu”
biroju: piedalies@tiribasdienas.lv, tālrunis26831571.

Pateicamies par atbalstu „Tīrības dienas” ģenerālsponsoram Ātrais SMS kredīts / www.atrais.lv

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: