Profesija: Akcija par sakoptu Latviju!
Mājas lapa: http://www.tiribasdienas.lv

“Tīrības dienu” mērķis ir mudināt iedzīvotājus ar lielāku atbildību izturēties pret savu valsti, uzturēt tīru un sakoptu, kā arī ar neiecietību izturēties pret tās piemēslotājiem, turklāt veltīt tam savu uzmanību ne tikai vienu dienu. Akcijā iesaistīties aicināti uzņēmumi un sabiedriskās organizācijas simboliski kopīgiem spēkiem uzpošot Latviju.

Arhīvs
Jūlijs, 2020
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Akcija „Tīrības dienas” norisināsies līdz pirmajam sniegam
Publicēts 31. oktobrī, 2011.
Akcija „Tīrības dienas”, kas tika paredzētas visu oktobra mēnesi, lielo pieteikumu skaita dēļ tiks pagarinātas līdz pirmajam sniegam.

 

“Tīrības dienu” mērķis ir mudināt iedzīvotājus ar lielāku atbildību izturēties pret savu valsti, uzturēt tīru un sakoptu, kā arī ar neiecietību izturēties pret tās piemēslotājiem.

Kā informē birojs „Tīrības dienas”, šajā rudenī ļoti aktīvi ir tīrības inspektori, kas vēstuļu, bilžu un zvanu veidā informē par nesakoptajām un ar rudens lapām piebirušajām vietām visā Latvijas teritorijā un aicina iedzīvotājus rīkoties.

“Lai gan “Tīrības dienas” parasti norisinās divas reizes gadā – mēnesis pavasarī un mēnesis rudenī, tomēr šogad plānojam ar šo rudens talku sagaidīt pirmo sniegu. Par dabu un savas valsts skaistumu, tīrību un sakoptību ir jādomā visu laiku, tāpēc līdz brīdim, kad mūs sasniegs ziema, uzņēmumiem, draugiem, kaimiņiem un privātpersonām ir iespēja piedalīties un sūtīt informāciju par savām aktivitātēm, nesakoptajām vietām un pozitīvajiem piemēriem,” stāsta “Tīrības dienu” organizatoru pārstāve Linda Osīte.

Lai rādītu piemēru, liela uzmanība “Tīrības dienu” ietvaros tiek veltīta labo piemēru – sakoptāko māju, biroju un pagalmu – izcelšanai, tādējādi vēlreiz pierādot, ka mēs varam, ja tikai labi gribam.

"Esam priecīgi par visiem, kas piedalījās un rīkoja talkas akcijas „Tīrības dienas” ietvaros. Uzskatu, ka tīrības un kārtības uzturēšana ir mūsu visu pienākums, tāpēc aicinu piedalīties šādās talkās arī turpmāk un būt atbildīgiem pret apkārtējo vidi, kurā dzīvojam," atzīst „Tīrības dienu” atbalstītāja SIA "ECOTECHNO BALTIC" vadītājs Rodžers Lodziņš

Ja saredzat savas iespējas atbalstīt Latvijas sakopšanu, esat aicināti sazināties ar “Tīrības dienu”

biroju: piedalies@tiribasdienas.lv, tālrunis 26831571.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: