Profesija: Akcija par sakoptu Latviju!
Mājas lapa: http://www.tiribasdienas.lv

“Tīrības dienu” mērķis ir mudināt iedzīvotājus ar lielāku atbildību izturēties pret savu valsti, uzturēt tīru un sakoptu, kā arī ar neiecietību izturēties pret tās piemēslotājiem, turklāt veltīt tam savu uzmanību ne tikai vienu dienu. Akcijā iesaistīties aicināti uzņēmumi un sabiedriskās organizācijas simboliski kopīgiem spēkiem uzpošot Latviju.

Arhīvs
Septembris, 2020
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
Liepājas „Mazulītis” ar 150 talciniekiem piedalās „Tīrības dienās”
Publicēts 25. oktobrī, 2012.
Nedēļas nogalē Liepājas pirmsskolas izglītības iestādē „Mazulītis” notika rosība. 150 talcinieki – bērni, vecāki, audzinātājas, draugi un paziņas ar lielu aizrautību grābta nokritušās koku lapas, stādīja puķes un labiekārtoja pastaigu laukumus., lai savu apkārtni padarītu tīrāku un patīkamāku.

„Kopā būšanas prieks pulcēja lielus un mazus: tētus un māmiņas, arī omītes un vectētiņus, skolotājas, auklītes, iestādes vadību un vēl citus interesentus un atbalstītājus. Lai darba spars būtu raitāks, talka iesākās ar kopīgu sadziedāšanos un arī dejas soli,” stāsta Liepājas pirmsskolas izglītības iestāde “Mazulītis” vadītāja Ilona Korjagina.

Talciniekus apciemoja un izkustināja pats Rudens Rūķis, kuram padomā bija ne viena vien āķīga mīkla. Pēc kopīgi nodejotās un nodziedātās rotaļas „Cāļus skaita rudenī”, lietā tika likti līdzi paņemtie un atnestie grābekļi, lāpstas, slotas, kapļi un citi darba rīki. Izglītības iestādes teritorijā tika sagrābtas nokritušās lapas, sastādītas puķes nākošā gada pavasara priekam, salabotas jau savu laiku nokalpojušās rotaļu konstrukcijas un izveidotas jaunas celtnes grupas rotaļu laukumos.

Pēc kopīgās darbošanās, talciniekus gaidīja silta tēja un cepumi, kurus sarūpēja SIA “Mārās Lācis”. Padarītais darbs tika apspriests jautri tērzējot, savstarpēji iepazīstoties un baudot silto un ļoti saulaino rudens dienu.

Pateicībā par izrādīto atsaucību, iestādes administrācija vecākiem bija sarūpējusi nelielas pateicības – diplomus. Arī vecāki izglītības iestādes vadītājai Ilonai Korjaginai izteica pateicību par ģimenisko pasākumu un iespēju visiem kopā pavadīt laiku, vienlaikus paveicot lietderīgu un vajadzīgu darbu.

Ja saredzat savas iespējas atbalstīt Latvijas sakopšanu, esat aicināti sazināties ar “Tīrības dienu” biroju: piedalies@tiribasdienas.lv, tālrunis26831571.

Pateicamies par atbalstu „Tīrības dienas” ģenerālsponsoram Ātrais SMS kredīts / www.atrais.lv

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: